Text Summarization (TextRank) (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: characters
de: Zeichen

en: About
de: Über

en: Words
de: Wörter

en: Characters
de: Zeichen

en: words
de: Wörter

en: Summary options
de: Optionen der Zusammenfassung

en: Trim units
de: Kürzungseinheiten

en: Trimmed limit
de: Begrenzung fpr gekürzte Teaser
