Text Summarization (TextRank) (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: characters
hu: karakterek

en: About
hu: Leírás

en: Words
hu: Szavak

en: Characters
hu: Karakterek

en: words
hu: szó

en: Summary options
hu: Összefoglaló lehetőségek

en: Trimmed limit
hu: Csonkolási korlát
