Text with Title Field (2.0.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Title
it: Titolo

en: List
it: Elenco

en: Text
it: Testo

en: Custom
it: Personalizzato

en: Other
it: Altro

en: Tabs
it: Schede

en: Vertical Tabs
it: Schede Verticali
