Text with Title Field (2.0.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: List
ro: Listă

en: Custom
ro: Personalizat

en: Other
ro: Altele

en: Tabs
ro: Taburi

en: Vertical Tabs
ro: Taburi verticale
