Text with Title Field (2.0.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: List
ta: பட்டியல்

en: Text
ta: உரை

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Other
ta: மற்றவை

en: Tabs
ta: தாவல்கள்

en: Vertical Tabs
ta: செயல்படும் கீற்று
