Text with Title Field (2.0.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: List
el: Λίστα

en: Text
el: Κείμενο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Other
el: Άλλο

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Vertical Tabs
el: Κατακόρυφες καρτέλες
