Text with Title Field (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Title
es: Título

en: List
es: Listado

en: Text
es: Texto

en: Custom
es: Personalizado

en: Other
es: Otro(s)

en: Tabs
es: Pestañas

en: Vertical Tabs
es: Pestañas verticales
