Text with Title Field (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: List
eu: Zerrenda

en: Text
eu: Testua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Other
eu: Bestea

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Vertical Tabs
eu: Fitxa bertikalak
