Text with Title Field (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: List
fi: Lista

en: Text
fi: Teksti

en: Custom
fi: Oma

en: Other
fi: Muu

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Vertical Tabs
fi: Pystyvälilehdet

en: Horizontal Tabs
fi: Vaakavälilehdet
