Text with Title Field (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Title
gl: Título

en: List
gl: Lista

en: Text
gl: Texto

en: Custom
gl: Personalizado

en: Other
gl: Outro

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Vertical Tabs
gl: Solapas verticais

en: Horizontal Tabs
gl: Grupo de solapas horizontais
