Text with Title Field (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: List
ku: لیستە

en: Text
ku: دەق

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Other
ku: هیتر
