Text with Title Field (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: List
nn: Liste

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Other
nn: Andre

en: Vertical Tabs
nn: Vertikale faner
