Text with Title Field (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Title
sk: Názov

en: List
sk: Zoznam

en: Custom
sk: Vlastná

en: Other
sk: Ostatné

en: Tabs
sk: Záložky
