Text with Title Field (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: List
hr: Popis

en: Text
hr: Tekst

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Other
hr: Ostalo

en: Vertical Tabs
hr: Vertikalne oznake
