Text with Title Field (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: List
lt: Sąrašas

en: Text
lt: Tekstas

en: Custom
lt: Savitas

en: Other
lt: Kiti

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Vertical Tabs
lt: Vertikalios kortelės
