Text with Title Field (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: List
tr: Liste

en: Text
tr: Metin

en: Custom
tr: Özel

en: Other
tr: Diğer

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Vertical Tabs
tr: Dikey Sekmeler
