Textfield Counter (2.1.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
ja: 無効

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Summary
ja: 概要

en: Before
ja: 前

en: After
ja: 後

en: General Settings
ja: 基本設定

en: 1 character | @count characters
ja[0]: 1文字
ja[1]: @count 文字

en: Textarea
ja: テキストエリア

en: Maximum number of characters
ja: 文字の最大数

en: @name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
ja: @name は %max 文字を超えることはできません。現在 %length 文字です。
