Textfield Counter (2.3.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Summary
ca: Resum

en: Before
ca: Abans

en: After
ca: Després

en: 1 character | @count characters
ca[0]: 1 caràcter
ca[1]: @count caràcters

en: Textarea
ca: Àrea de text

en: Maximum number of characters
ca: Nombre màxim de caràcters

en: @name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
ca: @name no pot tenir més de %max caràcters però actualment en té %length.
