Textfield Counter (2.4.0) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Before
sv: Före

en: After
sv: Efter

en: General Settings
sv: Allmänna Inställningar

en: 1 character | @count characters
sv[0]: 1 tecken
sv[1]: @count tecken

en: Textarea
sv: Textruta

en: Maximum number of characters
sv: Största antal tecken

en: @name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
sv: @name kan inte vara längre än %max tecken, men är för närvarande %length tecken lång.

en: Always show summary
sv: Visa alltid sammanfattning
