Textfield Counter (2.5.0-rc1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Summary
az: Xülasə

en: Before
az: Sonra

en: After
az: Əvvəl

en: Maximum number of characters
az: Maksimum simvol sayı

en: @name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
az: @name %max simvoldan uzun ola bilməz, lakin hazırda %length simvol uzunluğundadır.
