Textfield Counter (2.5.0-rc1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: 1 character | @count characters
hy[0]: 1 նիշ
hy[1]: @count  նիշ
