Textfield Counter (2.5.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Summary
ast: Resume
