Textfield Counter (2.5.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Summary
eu: Laburpena

en: Before
eu: Aurretik

en: After
eu: Ondoren

en: General Settings
eu: Ezarpen orokorrak
