Textfield Counter (2.5.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Summary
gl: Resumo

en: Before
gl: Antes

en: After
gl: Despois

en: General Settings
gl: Configuración xeral

en: 1 character | @count characters
gl[0]: 1 caracter
gl[1]: @count caracteres

en: Textarea
gl: Área de texto

en: @name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
gl: @name non pode ser máis longo de %max caracteres pero actualmente ten %length caracteres.
