Textfield Counter (2.5.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Summary
he: תקציר

en: Before
he: לפני

en: After
he: אחרי

en: 1 character | @count characters
he[0]: תו אחד
he[1]: @count תווים

en: Textarea
he: אזור לטקסט חופשי

en: Maximum number of characters
he: מספר תווים מירבי
