Textfield Counter (2.5.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Before
jv: Sadurunge

en: After
jv: Sawise

en: 1 character | @count characters
jv[0]: 1 karakter
jv[1]: @count karakter
