Textfield Counter (2.5.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Summary
lt: Įžanga

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: 1 character | @count characters
lt[0]: @count simbolis
lt[1]: @count simboliai
lt[2]: @count simbolių

en: Textarea
lt: Teksto sritis
