Text Field Counter (8.x-1.0-rc1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
es: Desactivado

en: Before
es: Antes

en: After
es: Después

en: Maximum number of characters
es: Máximo número de caracteres

en: @name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
es: @name no puede tener más de %max caracteres pero actualmente tiene %length caracteres.
