Text Field Counter (8.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Before
et: Enne

en: After
et: Pärast

en: Maximum number of characters
et: Maksimaalne tähemärkide arv

en: @name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
et: @name ei saa olla pikem kui %max sümbolit, kuid hetkel on selle pikkus %length.
