Text Field Counter (8.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
pt: Desativado

en: Before
pt: Antes

en: After
pt: Após

en: Maximum number of characters
pt: Número máximo de caracteres

en: @name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
pt: @name não pode ter mais do que %max carateres, mas atualmente tem %length carateres.
