Text Field Counter (8.x-1.0-rc2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Before
el: Πριν

en: After
el: Μετά

en: Maximum number of characters
el: Μέγιστος αριθμός χαρακτήρων

en: @name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
el: Το @name δεν μπορεί να είναι μεγαλύτερο από %max χαρακτήρες, αλλά αυτή τη στιγμή έχει %length χαρακτήρες.
