Text Field Counter (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Before
ro: Anterior

en: After
ro: După

en: Maximum number of characters
ro: Numărul maxim de caractere

en: @name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
ro: @name nu poate fi mai lung de %max caractere dar momentan are lungimea %length.
