Text Field Counter (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ja: 無効

en: Before
ja: 前

en: After
ja: 後

en: Maximum number of characters
ja: 文字の最大数

en: @name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
ja: @name は %max 文字を超えることはできません。現在 %length 文字です。
