Text Field Counter (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Before
nl: Voor

en: After
nl: Na

en: Maximum number of characters
nl: Maximaal aantal tekens

en: @name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
nl: @name mag niet langer zijn dan %max tekens maar is momenteel %length tekens lang.
