Text Field Counter (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Before
sv: Före

en: After
sv: Efter

en: Maximum number of characters
sv: Största antal tecken

en: @name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
sv: @name kan inte vara längre än %max tecken, men är för närvarande %length tecken lång.
