Textfield Counter (8.x-1.11) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Summary
hu: Összegzés

en: Before
hu: Előtte

en: After
hu: Utána

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: 1 character | @count characters
hu[0]: 1 karakter
hu[1]: @count karakter

en: Textarea
hu: Szövegdoboz

en: Maximum number of characters
hu: Karakterek maximális száma

en: @name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
hu: @name mező nem lehet hosszabb mint %max karakter, de most %length karakter hosszú.

en: Always show summary
hu: Mindig mutassa az összefoglalót
