Textfield Counter (8.x-1.3) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Before
mn: Өмнө

en: After
mn: Дараа
