Textimage (5.0.0) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Media
th: สื่อ

en: Proceed
th: ดำเนินการ

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
th: ข้อความนี้จะถูกใช้ โดยตัวอ่านหน้าจอ ,โปรแกรมค้นหา, หรือเมื่อไม่สามารถโหลดภาพ

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
th: ชื่อเรื่องจะใช้เป็นการแนะนำเครื่องมือเมื่อผู้ใช้เลื่อนเมาส์ไปที่ภาพ

en: Alternative text
th: ข้อความทางเลือก

en: Administer image styles
th: การบริหารจัดการรูปแบบภาพ

en: Administer site configuration
th: การบริหารจัดการการตั้งค่าเว็บไซต์

en: Image style
th: ลักษณะของรูป

en: Nothing
th: ไม่มีอะไร
