Textimage (8.x-3.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (20 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Content
cy: Cynnwys

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Size
cy: Maint

en: Image
cy: Delwedd

en: Outline
cy: Amlinell

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Default
cy: Diofyn

en: Path
cy: Llwybr

en: Mode
cy: Modd

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Color
cy: Lliw

en: Position
cy: Lleoliad

en: left
cy: chwith

en: right
cy: de

en: Display debugging information
cy: Dangos gwybodaeth dadfygio

en: Image title
cy: Pennawd delwedd

en: Image style
cy: Arddull delwedd
