Textimage (8.x-3.0-alpha1) - en to my translation catalogue (21 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Font
my: စာလုံး

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Original image
my: မူလရင်းမြစ် ဓာတ်ပုံ

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Color
my: အရောင်

en: Font size
my: စာလုံးအရွယ်အစား

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Image title
my: ဓာတ်ပုံခေါင်းစဉ်

en: Maximum width
my: အများဆုံး အလျှား (ပမာဏ)

en: Nothing
my: တစ်ခုမှမဟုတ်
