Textimage (8.x-3.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (53 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Content
sk: Obsah

en: Enabled
sk: Povolené

en: Size
sk: Veľkosť

en: Image
sk: Obrázok

en: Center
sk: Na stred

en: Outline
sk: Osnova

en: Preview
sk: Náhľad

en: Font
sk: Písmo

en: Default
sk: Predvolené

en: Top
sk: Navrch

en: Path
sk: Cesta

en: Main settings
sk: Hlavné nastavenia

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: Mode
sk: Režim

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Media
sk: Médiá

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Color
sk: Farba

en: Position
sk: Pozícia

en: bottom
sk: dole

en: top
sk: hore

en: left
sk: vľavo

en: right
sk: vpravo

en: Font size
sk: Veľkosť písma

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Font color
sk: Farba písma

en: Top left
sk: Vľavo hore

en: Top right
sk: Vpravo hore

en: Bottom right
sk: Vpravo dole

en: Bottom left
sk: Vľavo dole

en: Font settings
sk: Nastavenia písma

en: Display debugging information
sk: Zobraziť ladiace informácie

en: Image title
sk: Tiulok obrázka

en: Extension
sk: Rozšírenie

en: Layout settings
sk: Nastavenia rozloženia

en: No image
sk: Bez obrázkov

en: Maximum width
sk: Maximálna šírka

en: Maintenance
sk: Údržba

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
sk: Tento text bude použitý čítačmi obrazoviek, vyhľadávačmi, alebo keď obrázok nie je možné zobraziť.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
sk: Názov sa používa ako popis, ktorý sa zobrazí pri prechode kurzorom myši nad obrázkom.

en: Rotate
sk: Otočiť

en: Administer image styles
sk: Administrácia štýlov obrázkov

en: Administer site configuration
sk: Spravovať nastavenia stránky

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: Link image to
sk: Pripojiť obrázok ku

en: Image style: @style
sk: Štýl obrázka: @style

en: Linked to content
sk: Viazaný s obsahom

en: Nothing
sk: Nič

en: Configure Image Styles
sk: Konfigurovať štýly obrázkov
