Textimage (8.x-3.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Content
ur: متن

en: Enabled
ur: فعال

en: Size
ur: حجم

en: Image
ur: تصویر

en: Center
ur: وسط

en: Outline
ur: آؤٹ لائن

en: Preview
ur: جائزہ

en: Default
ur: طے شدہ

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Path
ur: پاتھ

en: Mode
ur: طریقۂ کار

en: Color
ur: رنگ

en: Layout settings
ur: تہه بندی کی ترتیبات
