Textimage (8.x-3.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (55 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Content
ca: Contingut

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Size
ca: Mida

en: Image
ca: Imatge

en: Center
ca: Centre

en: Outline
ca: Esquema

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Font
ca: Tipus de lletra

en: Default
ca: Per defecte

en: Top
ca: Part superior

en: Main settings
ca: Paràmetres principals

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Original image
ca: Imatge original

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Media
ca: Multimèdia

en: Background color
ca: Color de fons

en: Position
ca: Posició

en: left
ca: a l'esquerra

en: right
ca: a la dreta

en: Font size
ca: Mida del tipus de lletra

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: width
ca: amplada

en: height
ca: alçada

en: Top left
ca: Part superior esquerra

en: Top right
ca: Part superior dreta

en: Bottom right
ca: Part inferior dreta

en: Bottom left
ca: Part inferior esquerra

en: Font settings
ca: Configuració del tipus de lletra

en: Display debugging information
ca: Mostra informació de depuració

en: Image title
ca: Títol de la imatge

en: Extension
ca: Extensió

en: Layout settings
ca: Opcions de format

en: Maximum width
ca: Amplada màxima

en: Maintenance
ca: Manteniment

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
ca: Aquest text serà utilitzat pels lectors de pantalla, els cercadors o quan les imatges no es puguin carregar.

en: Text settings
ca: Paràmetres del Text

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
ca: L'atribut títol s'utilitza com a rètol emergent quan l'usuari passa el ratolí per sobre de la imatge.

en: Top center
ca: Part superior centre

en: Bottom center
ca: Part inferior centre

en: Rotate
ca: Girar

en: Alternative text
ca: Text alternatiu

en: Administer image styles
ca: Administra els estils d'imatge

en: Cached image file %destination already exists. There may be an issue with your rewrite configuration.
ca: Ja existeix el fitxer d'imatge de memòria cau %destination. Pot haver-hi un problema amb la configuració de reescriptura.

en: Administer site configuration
ca: Administra la configuració del lloc

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: Link image to
ca: Enllaça la imatge a

en: Image style: @style
ca: Estil de la imatge: @style

en: Linked to content
ca: Enllaçada al contingut

en: Nothing
ca: Res

en: Center left
ca: Centre esquerra

en: Center right
ca: Centre dreta

en: Configure Image Styles
ca: Configura els estils d'imatge
