Textimage (8.x-3.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (52 entries)

en: Title
gl: Título

en: Content
gl: Contido

en: Enabled
gl: Activado

en: Size
gl: Tamaño

en: Image
gl: Imaxe

en: Center
gl: Centrar

en: Outline
gl: Esquema

en: Preview
gl: Vista previa

en: Font
gl: Fonte

en: Default
gl: Predeterminado

en: Top
gl: Superior

en: Bottom
gl: Botón

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: Mode
gl: Modo

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Media
gl: Medios

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Color
gl: Cor

en: Position
gl: Posición

en: Font size
gl: Tamaño do tipo de letra

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: width
gl: ancho

en: height
gl: alto

en: Top left
gl: Arriba á esquerda

en: Top right
gl: Arriba á dereita

en: Bottom right
gl: Abaixo á dereita

en: Bottom left
gl: Abaixo á esquerda

en: Font settings
gl: Axustes do tipo de letra

en: Display debugging information
gl: Amosar a información de depuración

en: Image title
gl: Título da imaxe

en: Extension
gl: Extensión

en: No image
gl: Ningunha imaxe

en: Maximum width
gl: Anchura máxima

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
gl: Este texto será usado polos lectores de pantalla, motores de búsqueda, ou cando a imaxe non poda ser cargada.

en: Placement
gl: Ubicación

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
gl: Este título emprégase cando o usuario pasa o rato sobre a imaxe.

en: Top center
gl: Arriba centrado

en: Bottom center
gl: Abaixo centrado

en: Rotate
gl: Rotar

en: Alternative text
gl: Texto alternativo

en: Administer image styles
gl: Administrar estilos de imaxe

en: Administer site configuration
gl: Administrar configuración do sitio

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: Link image to
gl: Vincular imaxe a

en: Image style: @style
gl: Estilo de imaxe: @style

en: Linked to content
gl: Vinculado a contido

en: Nothing
gl: Nada

en: Center left
gl: Centrado á esquerda

en: Center right
gl: Centrado á dereita

en: Alternative text: @image_alt
gl: Texto alternativo: @image_alt
