Textimage (8.x-3.0-alpha2) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Content
os: Мидис

en: Enabled
os: Иу у

en: Size
os: Ас

en: Image
os: Сурæт

en: Center
os: Центр

en: Outline
os: Сæргæндтæ

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Default
os: Æнæивд
