Textimage (8.x-3.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (24 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Image
ug: سۈرەت

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Top
ug: ئۈستى

en: URL
ug: ئادرېس

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Mode
ug: مودېل

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Media
ug: مېدىيا

en: Color
ug: رەڭ

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Top left
ug: سول تەرەپ ئۈستى

en: Top right
ug: ئوڭ تەرەپ ئۈستى

en: Bottom right
ug: ئوڭ تەرەپ ئاستى

en: Bottom left
ug: سول تەرەپ ئاستى

en: Maintenance
ug: ئاسراش

en: Nothing
ug: ھىچنىمە
