Textimage (8.x-3.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Titill

en: Content
is: Innihald

en: Enabled
is: Virkt

en: URL
is: vefslóð

en: Original image
is: Upprunaleg mynd

en: Media
is: Margmiðlunarefni
