Textimage (8.x-3.2) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Content
be: Змесціва

en: Enabled
be: Уключана

en: URL
be: Спасылка

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: Media
be: Мультымедыя

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
be: Гэты тэкст будзе выкарыстаны чытачамі экрану, пошукавымі рухавікамі, і тады, калі малюнак не можа быць загружаны.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
be: Title выкарыстоўваецца як падказка, калі карыстальнік навёў мыш над выявай.

en: Administer image styles
be: Кіраваць стылямі выяваў

en: Cached image file %destination already exists. There may be an issue with your rewrite configuration.
be: Кэшаваны файл выявы %destination ужо існуе. Мажліва, справа ў вашых наладах перазапісу.

en: Administer site configuration
be: Адміністраваць канфігурацыю сайта

en: Image style
be: Стыль выявы

en: Link image to
be: Спасылка выявы на

en: Image style: @style
be: Стыль выявы: @style

en: Linked to content
be: Звязаны са змесцівам

en: Nothing
be: Нічога
