Textimage (8.x-3.0-alpha2) - en to el translation catalogue (54 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Size
el: Μέγεθος

en: Image
el: Εικόνα

en: Center
el: Κέντρο

en: Outline
el: Διάρθρωση

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Font
el: Γραμματοσειρά

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Top
el: Κορυφή

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Original image
el: Αρχική εικόνα

en: Mode
el: Τρόπος

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Media
el: Μέσα

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: Color
el: Χρώμα

en: Position
el: Θέση

en: bottom
el: κάτω

en: top
el: επάνω

en: left
el: αριστερά

en: right
el: δεξιά

en: Font size
el: Μέγεθος γραμματοσειράς

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: width
el: πλάτος

en: height
el: ύψος

en: Top left
el: Πάνω αριστερά

en: Top right
el: Πάνω δεξιά

en: Bottom right
el: Κάτω δεξιά

en: Bottom left
el: Κάτω αριστερά

en: Display debugging information
el: Εμφάνιση πληροφοριών αποσφαλμάτωσης

en: Image title
el: Τίτλος εικόνας

en: Extension
el: Επέκταση

en: Shadow
el: Σκιά

en: Layout settings
el: Ρυθμίσεις διάταξης

en: Maximum width
el: Μέγιστο πλάτος

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
el: Αυτό το κείμενο χρησιμοποιείται από προγράμματα ανάγνωσης οθόνης, μηχανές αναζήτησης, ή όταν η εικόνα δεν μπορεί να εμφανιστεί.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
el: Ο τίτλος εμφανίζεται σαν συμβουλή όταν ο χρήστης καταδείξει την εικόνα με το ποντίκι.

en: Top center
el: Κορυφή κέντρο

en: Bottom center
el: Κάτω μέρος κέντρο

en: Rotate
el: Περιστροφή

en: Administer image styles
el: Διαχείριση στυλ εικόνων

en: Cached image file %destination already exists. There may be an issue with your rewrite configuration.
el: Το προσωρινά αποθηκευμένο αρχείο εικόνας %destination υπάρχει ήδη. Ενδεχομένως να υπάρχουν προβλήματα με την διευθέτηση επανεγγραφής (rewrite).

en: Administer site configuration
el: Διαχείριση διευθέτησης ιστοτόπου

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: Link image to
el: Σύνδεσμος εικόνας στο

en: Image style: @style
el: Στυλ εικόνας: @style

en: Linked to content
el: Σύνδεσμος στο περιεχόμενο

en: Nothing
el: Τίποτα

en: Center left
el: Κέντρο αριστερά

en: Center right
el: Κέντρο δεξιά
