Textimage (8.x-3.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (28 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Size
hy: Չափ

en: Image
hy: Նկար

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Outline
hy: Կառուցվածք

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Top
hy: Վերև

en: Path
hy: Ուղի

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Original image
hy: Օրիգինալ նկար

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Media
hy: Մեդիա

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն

en: Color
hy: Գույն

en: Left
hy: Ձախ

en: Layout settings
hy: Դասավորության կարգավորումներ

en: Maximum width
hy: Մաքսիմում լայնություն

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
hy: Այս տեքստը կօգտագործվի էկրանի ընթերցողների, որոնման համակարգերի կողմից, կամ երբ նկարը չկարողան բեռնվել:

en: Rotate
hy: Պտտել

en: Administer image styles
hy: Կառավարել նկարի ոճերը

en: Image style: @style
hy: Նկարի ոճ: @style

en: Linked to content
hy: Հղում դեպի բովանդակություն

en: Nothing
hy: Ոչինչ
